Değerli Tüketicilerimiz, İş Ortaklarımız ve Çalışma Arkadaşlarım,

CEO_Mesaji_Suleyman_Keles_ResimSemak Ailesi olarak 65 yılı geride bırakmanın gururunu yaşadığımız bu günlerde, geleceğe daha güçlü ve umutlu bakabilmenin heyecanı içindeyiz. Uluslararası düzeyde itibarlı bir kurumsal yapıya erişmek ve ülkemizdeki yaşam kalitesinin arttırılmasına katkıda bulunmak hedefi ile çıktığımız bu yolculukta web sitemizin yeni yüzüyle sizlerle birlikteyiz.

Kurulduğu günden bu yana sektöründe başarılı ve öncü çalışmalara imza atan Semak Makina A.Ş. olarak yenilikçi anlayışımızı iş süreçlerine de yansıtarak fark yaratıyor, başarılarımızın ülkemizin başarısı olduğu bilinciyle hareket ediyoruz.

Bu doğrultuda; kurumsal yüzümüzü ve altyapımızı da çağın getirdiklerine uygun şekilde yenileyip geliştirmekle beraber, varoluşumuzun simgesi olan logomuzu da değiştirdiğimizi paylaşmaktan mutluluk duyarız.

Değişimden uzak kalmak, direnmek yerine; ortaya çıkan yeni büyüme fırsatlarını yakalıyor, onları en iyi biçimde değerlendirerek kazancı arttırmak ve paylaşmak için çalışıyoruz. Rekabetten çekinmiyor bilakis rekabetin itici gücüne inanıyoruz. Elbette ki dengeyi sağlayıcı önlemler alarak yürüyoruz. Rekabetçi kimliğimizi bu anlamda güçlendiriyoruz.

Ürün çeşitliliğimiz Avrupa’nın önde gelen markalarının distribütörlüğünde fark yaratmaktadır.  Ürün ve hizmet garantisi vererek, satış kanallarını kesintisiz destekliyoruz. Her zaman olduğu gibi pazardaki gereksinimleri takip ederek, müşterilerimize geniş ürün yelpazesiyle hizmet veriyoruz. Semak Makina olarak mutlak suretle Türkiye’deki ilgili bakanlıkların tüm Teknik Yönetmeliklerine uyumlu ve Avrupa Topluluğu Uyum Yasaları Standartları gereği belirlenmiş olan güvenlik testlerinden geçmiş kaliteli ürünleri ve bu ürünleri üreten üreticileri tercih ediyoruz. İş ortaklarımızın paylarını ve taşıdıkları değerleri arttırmak her zaman öncelikli hedefimizi oluşturuyor.

Ortaklarımızın bizi tercih etmelerindeki asıl nedeni çok iyi biliyoruz; sadece makine satan bir firma değiliz. Satış sonrası hizmet anlayışımız ve buna paralel eğitimlerimiz, lojistikteki gücümüz, sunduğumuz uzman teknik destek ve sağladığımız müşteri odaklı çözümler ile paydaşlarımıza değerler katıyoruz. Ürün yönetimini en iyi biçimde gerçekleştirerek, verimlilik ve karlılık dağıtıyoruz. Böylece taşıdığımız markaların pazar paylarını genişletiyoruz.

Risk yönetiminin iş yaşamının doğasında var olduğunu kabul ediyoruz. Verimlilik ve karlılık yolunda, iş ortaklarımız adına alınması gerekli riskleri almaktan çekinmiyoruz. Küresel ekonomik belirsizliklerin, kısa vadeli planları imkansızlaştırdığı dönemlerde bile, güçlü refleksler göstererek, en karmaşık gözüken, aşılmaz sanılan koşulları, yenilikçi uygulamalarımız ve paydaşlarımıza desteğimizle aşıyoruz.

Bu yolda bize inanan, bizimle birlikte yürüyen, hayallerimizi paylaşarak yanımızda olan tüm çalışanlarımıza, müşterilerimize, yatırımcılarımıza, iş ortaklarımıza ve sosyal paydaşlarımıza da buradan bir kez daha Semak Makina adına teşekkür ediyorum.

güveniniz, gücümüzdür

Süleyman KELEŞ